Drew Barrymore: Erkeklerle işim bitti – Jane Fonda: Daha gençsin, ümidini kaybetme

Hollywood’un ünlü oyuncularından, bir zamanların romantik komedilerinin önde gelen ismi Drew Barrymore’un kendi adıyla bir TV programı var bir süreden beri. O programın çarşamba günkü konuğu bir başka büyük Holywood oyuncusu Jane Fonda idi.

82 yaşındaki Fonda, bundan bir süre önce erkeklerden ümidi kestiğini, artık arkadaşlarıyla takıldığını söylemişti. 45 yaşındaki Barrymore, Fonda’ya, “Bu konuyu konuşabilir miyiz? Çünkü galiba ben de son beş yıldır oradayım. Ben neden oradayım, sen neden oradasın, ne oluyor” diye sordu.

2016’da Will Kopelman’dan boşanan ve o zamandan beri adı kimseyle anılmayan Barrymore’a Jane Fonda’nın cevabı şöyleydi:

“Daha çok gençsin. Erkeklerden veya herhangi bir şeyden ümidi kesmek için çok gençsin. Ben çok yaşlıyım, o yüzden benim için soyunmaktan, mum ışığında bile soyunmaktan vazgeçmek kolay.”

Bunun üzerine Barrymore, seksten vazgeçmediğini ima edince Fonda ısrar etti: “Daha çok gençsin, hala araya bir veya iki macera sıkıştırabilirsin.”

Drew Barrymore yakın zaman önce People dergisine verdiği bir söyleşide “ümitsiz bir romantik” olduğunu söylemiş ve yeniden evlenmek gibi bir planı bulunmadığını anlatmıştı. Barrymore aynı söyleşide, online çöpçatanlık sitelerine girdiğini ve hatta birkaç kişiyle bu siteler üzerinden buluştuğunu ama erkeklerin onu hep ektiğini de söylemişti.

22 yıllık başbakanın seçim yenilgisini kabul etmesi üç ay sürdü

Minicik bir pasifik ülkesi, Samoa. Bağımsızlığını kazandığı 1962 yılından beri demokrasiyle yönetilen, 200 bin nüfuslu, barışçıl bir ada. O kadar ki, bir Samoa ordusu yok mesela. Ülkede 1982 yılından beri bir “hakim parti” var, adı “İnsan Haklarını Koruma Partisi.” Bu partinin lideri Sa’ilele ...

Murat Ülker, Bayramda Bodrum’u sergi sergi gezdi, gördüklerini fotoğrafladı ve yazdı

Ünlü iş insanı Murat Ülker, üzerindeki iş yükünün bir ölçüde hafiflemesi sayesinde kazandığı zamanı, bu son bayram tatilinde büyük ölçüde plastik sanatlara ayırdı. Bundan bir süre önce Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını Ali Ülker’e devreden Murat Ülker, uzun bir süreden beri plastik ...

Şirkette Aslan ile Koç’u yan yana koy, gerisini düşünme

Açıldık… Herkes olabildiğince işinin gücünün peşinde. Bir de ne yapsak etsek, kiminle iş kursak diyen gençler var. Öte yandan patronlar da yeni bir döneme girildiğine uyandı ve ekip tazelemek istiyor. O zaman bize de iş dünyasında en uyumlu ve uyumsuz burçları tanıtmak görevi düşüyor. Bunun ...