Hazal Kaya vesile oldu, bir kez daha ağzı olan konuştu

Oyuncu Ezgi Mola’nın bir YouTube programı var, adı “Tanınmış Kişileri Seviyorum.”

Ezgi Mola, herhalde ünlü Amerikalı komedyen Jerry Seinfeld’in “Comedians in Car Getting Coffee” adlı dizisinden esinlenmiş, zaten çoğu arkadaşı olan yerli ünlüleri otomobiliyle alıyor, hem geziyorlar hem sohbet ediyorlar.

Mola’nın programının bu hafta yayınlanan 27. bölümünün konuğu oyuncu Hazal Kaya idi. İkili gayet hoş bir sohbet yapıyorlar, aşağıda videonun tamamı var, dileyen seyredebilir. Belli ki ünlü kişiler Ezgi Mola’ya güveniyorlar, onunla gayet serbest vezinde sohbet ediyorlar. Hazal Kaya ile sohbetin de önemli bölümü, oyuncunun yakın zamanda doğum yapması, doğum kilolarını vermesi, loğusalığı derken çocuk yetiştirmeye kadar varıyor. Ama unutmayın, Kaya’nın bebeği daha hala bebek.

Çocuk yetiştirme bölümünün bir yerinde Hazal Kaya her aklı başında anne-babanın kolayca söyleyebileceği bir şeyi söylüyor, “Biz çocuklarımızın sahibi değiliz” diyor.

Programı izleyen kimi magazin siteleri veya sosyal medyadaki magazin hesapları, 15 dakikalık söyleşiden bu cümleyi cımbızlamışlar. Cümleler sosyal medyaya yayılınca da tabii herkesin bu konuda bir fikrinin olması gerekiyor, birden fikirler şelale oldu ve sosyal medyaya aktı, dün saatler boyunca Hazal Kaya Twitter’da “trending topic” oldu.

Bu trend olma konusuyla büyük ihtimal ne Hazal Kaya’nın ne Ezgi Mola’nın ilgisi var ama olsun, Mola’nın videosu bu haber yazılırken 535 bin kez izlenmişti, bu hızla milyonu da bulur herhalde.

Setteki karantina kuralını ihlal Tom Cruise’u çok kızdırdı

“Görevimiz Tehlike” filmlerinin yıldızı Tom Cruise, serinin yedinci filminin çekimlerinin sürdüğü sette ciddi bir öfke patlaması yaşadı. Cruise’un öfkelenmesinin sebebi, İngiltere’de devam eden çekimler sırasında bir set görevlisinin karantina kurallarını ihlal ...

İtalya’nın “aşı noktası” bile stil sahibi

İtalya, korona virüsün en sert vurduğu ülkelerin başında geliyor. Halen salgının ikinci dalgasıyla boğuşan ülkede 65 binden fazla insan hayatını kaybetti. İtalya, bugünlerde ocak ayında başlaması beklenen aşılama çalışmalarına hazırlanıyor. Ünlü mimar Stefano Boeri ve ekibi tarafından tasarımı ...

Acaba John Le Carre, post-truth “yılın kelimesi” seçildiğinde ne hissetmişti?

İngilizce dilinin en saygın iki sözlüğünden biri olan Oxford Sözlüğü, Kasım 2016’da o yılın kelimesi olarak “post-truth”u, Türkçeye “Gerçek ötesi” diye çevirilen kelimeyi seçti. Bunu duyduğumda aklıma ilk gelen şey, büyük yazar John Le Carre’nin bu seçim hakkında ne düşündüğünü merak etmek ...