Hazal Kaya vesile oldu, bir kez daha ağzı olan konuştu

Oyuncu Ezgi Mola’nın bir YouTube programı var, adı “Tanınmış Kişileri Seviyorum.”

Ezgi Mola, herhalde ünlü Amerikalı komedyen Jerry Seinfeld’in “Comedians in Car Getting Coffee” adlı dizisinden esinlenmiş, zaten çoğu arkadaşı olan yerli ünlüleri otomobiliyle alıyor, hem geziyorlar hem sohbet ediyorlar.

Mola’nın programının bu hafta yayınlanan 27. bölümünün konuğu oyuncu Hazal Kaya idi. İkili gayet hoş bir sohbet yapıyorlar, aşağıda videonun tamamı var, dileyen seyredebilir. Belli ki ünlü kişiler Ezgi Mola’ya güveniyorlar, onunla gayet serbest vezinde sohbet ediyorlar. Hazal Kaya ile sohbetin de önemli bölümü, oyuncunun yakın zamanda doğum yapması, doğum kilolarını vermesi, loğusalığı derken çocuk yetiştirmeye kadar varıyor. Ama unutmayın, Kaya’nın bebeği daha hala bebek.

Çocuk yetiştirme bölümünün bir yerinde Hazal Kaya her aklı başında anne-babanın kolayca söyleyebileceği bir şeyi söylüyor, “Biz çocuklarımızın sahibi değiliz” diyor.

Programı izleyen kimi magazin siteleri veya sosyal medyadaki magazin hesapları, 15 dakikalık söyleşiden bu cümleyi cımbızlamışlar. Cümleler sosyal medyaya yayılınca da tabii herkesin bu konuda bir fikrinin olması gerekiyor, birden fikirler şelale oldu ve sosyal medyaya aktı, dün saatler boyunca Hazal Kaya Twitter’da “trending topic” oldu.

Bu trend olma konusuyla büyük ihtimal ne Hazal Kaya’nın ne Ezgi Mola’nın ilgisi var ama olsun, Mola’nın videosu bu haber yazılırken 535 bin kez izlenmişti, bu hızla milyonu da bulur herhalde.

Murat Ülker, Bayramda Bodrum’u sergi sergi gezdi, gördüklerini fotoğrafladı ve yazdı

Ünlü iş insanı Murat Ülker, üzerindeki iş yükünün bir ölçüde hafiflemesi sayesinde kazandığı zamanı, bu son bayram tatilinde büyük ölçüde plastik sanatlara ayırdı. Bundan bir süre önce Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını Ali Ülker’e devreden Murat Ülker, uzun bir süreden beri plastik ...

Şirkette Aslan ile Koç’u yan yana koy, gerisini düşünme

Açıldık… Herkes olabildiğince işinin gücünün peşinde. Bir de ne yapsak etsek, kiminle iş kursak diyen gençler var. Öte yandan patronlar da yeni bir döneme girildiğine uyandı ve ekip tazelemek istiyor. O zaman bize de iş dünyasında en uyumlu ve uyumsuz burçları tanıtmak görevi düşüyor. Bunun ...

Hangi burç, yatakta hangi burçla?

Geçen hafta burçlar arasında aile içi uyum oranlarını verdik. Açık söylüyorum çok ilgi çekti. Biz de daha ileri gittik. Bu hafta salondan yatak odasına geçiyoruz… Hangi burç hangisiyle yatakta daha iyi anlaşıyor, seks uyum oranlarını veriyoruz. Yani mıknatıs, çekicilik, zaaf veya mercimeği ...