Katie Holmes, yeni sevgilisine gün boyu mesaj yazıyormuş

Amerikalı oyuncu Katie Holmes bir kez daha aşk hayatıyla dünyanın dört bir yanında gündemde. Bu ay başında, yeni erkek arkadaşı Emilio Vitolo Jr ile New York Manhattan’daki ünlü Peasant lokantasında görüntülenen çift o gün bugündür meşhurların hayatını didik didik eden bütün paparazzi yayınlarının başlıca konusu.

Bir kere, Holmes ve Vitolo Jr’ün birlikte olmaya başladığı sırada Vitolo Jr’ün nişanlı olduğu, nişanlısı Rachel Emmons’un bu ilişkiyi bizimle beraber gazetelerden öğrendiğinin ortaya çıkması yeterince büyük bir skandal olarak paparazzilerin ilgisini çekmişti zaten.

Sonra herkes ne olup bittiğini anlamaya çalıştı. Bu konuda güçlü kaynaklarıyla tanından People dergisinin konuştuğu Emilio Vitolo Jr’a yakın bir kaynak oldukça renkli şeyler anlattı. Buna göre Katie Holmes gün boyu erkek arkadaşına WhatsApp üzerinden mesajlar yazıyordu.

Katie Holmes, daha önce Tom Cruise ile evliydi ve bu evliliğinden Suri adlı bir kızı var. Curise ile evlendiğinde katolik kilisesinden ayrılıp Cruise’uninancı olan Scientology dinine katıldığı izlenimi veren Holmes, 2012’deki boşanmanın ardından kilisesine geri dönmüştü ve düzenli olarak ayinlere katılıyor. Holmes, 2013-19 arası aktör Jamie Foxx ile birlikteydi.

Holmes’un sevgilisi Emilio Vitolo Jr ise New York’un ünlü lokantalarından soho’daki Emilio’s Ballato’nun şefi. Lokantanın sahibi de zaten babası Emilio Vitolo Sr. Lokanta, Rihanna’dan Justin Bieber’a, Billy Joel’den Barack Obama’ya kadar çok sayıda ünlünün uğrak yeri ve Emilio Jr da bu lokantanın çok takdir gören aşçısı.

Setteki karantina kuralını ihlal Tom Cruise’u çok kızdırdı

“Görevimiz Tehlike” filmlerinin yıldızı Tom Cruise, serinin yedinci filminin çekimlerinin sürdüğü sette ciddi bir öfke patlaması yaşadı. Cruise’un öfkelenmesinin sebebi, İngiltere’de devam eden çekimler sırasında bir set görevlisinin karantina kurallarını ihlal ...

Rus korsanlar aylardır Amerikan bilgisayarlarındaymış

  Hafta sonu Amerikan Hazine Bakanlığı’nın e posta sistemine sızıldığının ortaya çıkması ve bütün şüphelerin de Rus bilgisayar korsanlarının üzerinde toplanmasının ardından yeni bilgiler sökün ediyor. The New York Times’ın yazdığına göre Rus korsanlar sonbaharın başında Amerikan ...

İsmail Demir yaptırımı önemsemedi

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, ABD’nin şahsına yönelik yaptırım kararı üzerine “Şahsım veya kurumumuza yönelik yurt dışında alınan herhangi bir karar, benim ve ekibimin duruşunu değiştirmeyecek” dedi.......