Katie Holmes, yeni sevgilisine gün boyu mesaj yazıyormuş

Amerikalı oyuncu Katie Holmes bir kez daha aşk hayatıyla dünyanın dört bir yanında gündemde. Bu ay başında, yeni erkek arkadaşı Emilio Vitolo Jr ile New York Manhattan’daki ünlü Peasant lokantasında görüntülenen çift o gün bugündür meşhurların hayatını didik didik eden bütün paparazzi yayınlarının başlıca konusu.

Bir kere, Holmes ve Vitolo Jr’ün birlikte olmaya başladığı sırada Vitolo Jr’ün nişanlı olduğu, nişanlısı Rachel Emmons’un bu ilişkiyi bizimle beraber gazetelerden öğrendiğinin ortaya çıkması yeterince büyük bir skandal olarak paparazzilerin ilgisini çekmişti zaten.

Sonra herkes ne olup bittiğini anlamaya çalıştı. Bu konuda güçlü kaynaklarıyla tanından People dergisinin konuştuğu Emilio Vitolo Jr’a yakın bir kaynak oldukça renkli şeyler anlattı. Buna göre Katie Holmes gün boyu erkek arkadaşına WhatsApp üzerinden mesajlar yazıyordu.

Katie Holmes, daha önce Tom Cruise ile evliydi ve bu evliliğinden Suri adlı bir kızı var. Curise ile evlendiğinde katolik kilisesinden ayrılıp Cruise’uninancı olan Scientology dinine katıldığı izlenimi veren Holmes, 2012’deki boşanmanın ardından kilisesine geri dönmüştü ve düzenli olarak ayinlere katılıyor. Holmes, 2013-19 arası aktör Jamie Foxx ile birlikteydi.

Holmes’un sevgilisi Emilio Vitolo Jr ise New York’un ünlü lokantalarından soho’daki Emilio’s Ballato’nun şefi. Lokantanın sahibi de zaten babası Emilio Vitolo Sr. Lokanta, Rihanna’dan Justin Bieber’a, Billy Joel’den Barack Obama’ya kadar çok sayıda ünlünün uğrak yeri ve Emilio Jr da bu lokantanın çok takdir gören aşçısı.

22 yıllık başbakanın seçim yenilgisini kabul etmesi üç ay sürdü

Minicik bir pasifik ülkesi, Samoa. Bağımsızlığını kazandığı 1962 yılından beri demokrasiyle yönetilen, 200 bin nüfuslu, barışçıl bir ada. O kadar ki, bir Samoa ordusu yok mesela. Ülkede 1982 yılından beri bir “hakim parti” var, adı “İnsan Haklarını Koruma Partisi.” Bu partinin lideri Sa’ilele ...

Şirkette Aslan ile Koç’u yan yana koy, gerisini düşünme

Açıldık… Herkes olabildiğince işinin gücünün peşinde. Bir de ne yapsak etsek, kiminle iş kursak diyen gençler var. Öte yandan patronlar da yeni bir döneme girildiğine uyandı ve ekip tazelemek istiyor. O zaman bize de iş dünyasında en uyumlu ve uyumsuz burçları tanıtmak görevi düşüyor. Bunun ...

Hangi burç, yatakta hangi burçla?

Geçen hafta burçlar arasında aile içi uyum oranlarını verdik. Açık söylüyorum çok ilgi çekti. Biz de daha ileri gittik. Bu hafta salondan yatak odasına geçiyoruz… Hangi burç hangisiyle yatakta daha iyi anlaşıyor, seks uyum oranlarını veriyoruz. Yani mıknatıs, çekicilik, zaaf veya mercimeği ...