Kim der ki Brooke Shields 55 yaşında

Şimdiki gençler, moda tabiriyle “Z Kuşağı” bilmeyebilir, ama X kuşağından olup da Brooke Shields’i ve Helena Christensen’i duymayan, bilmeyen yoktur herhalde.

Brooke Shields, çocuk yaşta başladığı Hollywood kariyerinde doruklara 90’larda çıkmıştı. Onun “Mavi Göl” (Blue Lagoon) filmi bir dönem çok meşhurdu.

Helena Christensen ise 90’lı yılların o acayip “süper model”lerinden biriydi.

Şimdi, artık 51 yaşındaki Christensen eline almış kamerayı ve daha geçenlerde 55. yaşını gururla kutlayan Brooke Shields’in mayolu fotoğraflarını çekmiş.

Bunlar büyük olasılıkla bir dergide vs yayınlanmak üzere bir proje çerçevesinde çekilmiş resimler ama Christensen ve Shields bazı kareleri kendi Instagram hesaplarında paylaştılar bile.

O paylaşım yapıldığından beri de Amerikan basınından ikiliye övgüler yağıyor. En çok söylenen şey de, Brooke Shields’in yaşını hiçbir biçimde göstermemesi. 18 yaşında neyse 55 yaşında da neredeyse aynı.

Şirkette Aslan ile Koç’u yan yana koy, gerisini düşünme

Açıldık… Herkes olabildiğince işinin gücünün peşinde. Bir de ne yapsak etsek, kiminle iş kursak diyen gençler var. Öte yandan patronlar da yeni bir döneme girildiğine uyandı ve ekip tazelemek istiyor. O zaman bize de iş dünyasında en uyumlu ve uyumsuz burçları tanıtmak görevi düşüyor. Bunun ...

Hangi burç, yatakta hangi burçla?

Geçen hafta burçlar arasında aile içi uyum oranlarını verdik. Açık söylüyorum çok ilgi çekti. Biz de daha ileri gittik. Bu hafta salondan yatak odasına geçiyoruz… Hangi burç hangisiyle yatakta daha iyi anlaşıyor, seks uyum oranlarını veriyoruz. Yani mıknatıs, çekicilik, zaaf veya mercimeği ...

Terazi ile İkizler yüzde 95 uyumlu

Geldik kapanmanın ortalarına… İnsan dört duvar arasında ister istemez geriliyor. Aile çok özel bir ortamdır. Kutsaldır. Sevgi ve saygı ilişkileri üzerine işler. Gel gör ki hepimiz biliyoruz, ara ara tatlı sürtüşmeler de oluyor. Hele hele bunca süre aynı ortamda dip dibe yaşayınca bu kaçınılmaz ...