Kim der ki Brooke Shields 55 yaşında

Şimdiki gençler, moda tabiriyle “Z Kuşağı” bilmeyebilir, ama X kuşağından olup da Brooke Shields’i ve Helena Christensen’i duymayan, bilmeyen yoktur herhalde.

Brooke Shields, çocuk yaşta başladığı Hollywood kariyerinde doruklara 90’larda çıkmıştı. Onun “Mavi Göl” (Blue Lagoon) filmi bir dönem çok meşhurdu.

Helena Christensen ise 90’lı yılların o acayip “süper model”lerinden biriydi.

Şimdi, artık 51 yaşındaki Christensen eline almış kamerayı ve daha geçenlerde 55. yaşını gururla kutlayan Brooke Shields’in mayolu fotoğraflarını çekmiş.

Bunlar büyük olasılıkla bir dergide vs yayınlanmak üzere bir proje çerçevesinde çekilmiş resimler ama Christensen ve Shields bazı kareleri kendi Instagram hesaplarında paylaştılar bile.

O paylaşım yapıldığından beri de Amerikan basınından ikiliye övgüler yağıyor. En çok söylenen şey de, Brooke Shields’in yaşını hiçbir biçimde göstermemesi. 18 yaşında neyse 55 yaşında da neredeyse aynı.

Jeff Bridges lenf kanseri

  Amerikalı ünlü sinema oyuncusu Jeff Bridges lenf kanserine yakalandığını ama tedavisinin iyi gittiğini açıkladı. Çok sayıda büyük filmde rol alan ve dünyanın her yerinde tanınan ünlü oyuncu, hastalığını Twitter’dan duyurduğu mesajında takipçilerini iki hafta sonra yapılacak Amerikan ...

Zafer Algöz, Okan Bayülgen’e neden kızdı?

HaberGlobal adlı TV kanalında yılların ana haber sunucusu Jülide Ateş’in “Jülide Ateş’le 40” adlı programına konuk olan oyuncu Zafer Algöz, yıllar önce Okan Bayülgen ile arasına giren kara kediyi ayrıntılarıyla anlattı. Jülide Ateş, Algöz’den önce birlikte ...

Phil Collins ile eski eşi arasında büyük savaş

Anlaşılan o ki, ünlü şarkıcı Phil Collins, eski eşi Orianne Cevey ile bir kez daha ayrılmış. Biraz tuhaf bir cümle oldu belki ama durum da bu. Collins ile Cevey, 1994 yılında Phil Collins’in İsviçre’deki turnesi sırasında tanıştılar. Cevey o sırada 21 yaşındaydı ve Collins’in tercümanı ve ...