Kim der ki Brooke Shields 55 yaşında

Şimdiki gençler, moda tabiriyle “Z Kuşağı” bilmeyebilir, ama X kuşağından olup da Brooke Shields’i ve Helena Christensen’i duymayan, bilmeyen yoktur herhalde.

Brooke Shields, çocuk yaşta başladığı Hollywood kariyerinde doruklara 90’larda çıkmıştı. Onun “Mavi Göl” (Blue Lagoon) filmi bir dönem çok meşhurdu.

Helena Christensen ise 90’lı yılların o acayip “süper model”lerinden biriydi.

Şimdi, artık 51 yaşındaki Christensen eline almış kamerayı ve daha geçenlerde 55. yaşını gururla kutlayan Brooke Shields’in mayolu fotoğraflarını çekmiş.

Bunlar büyük olasılıkla bir dergide vs yayınlanmak üzere bir proje çerçevesinde çekilmiş resimler ama Christensen ve Shields bazı kareleri kendi Instagram hesaplarında paylaştılar bile.

O paylaşım yapıldığından beri de Amerikan basınından ikiliye övgüler yağıyor. En çok söylenen şey de, Brooke Shields’in yaşını hiçbir biçimde göstermemesi. 18 yaşında neyse 55 yaşında da neredeyse aynı.

Setteki karantina kuralını ihlal Tom Cruise’u çok kızdırdı

“Görevimiz Tehlike” filmlerinin yıldızı Tom Cruise, serinin yedinci filminin çekimlerinin sürdüğü sette ciddi bir öfke patlaması yaşadı. Cruise’un öfkelenmesinin sebebi, İngiltere’de devam eden çekimler sırasında bir set görevlisinin karantina kurallarını ihlal ...

Onca komplo teorisi boşa gitti, Milli Piyango yılbaşı çekilişi talihlisi 11 ay sonra ortaya çıktı

Ta bu yılın başında yapılan Yılbaşı Özel Çekilişi’nde büyük ikramiye olan 80 milyon lira çeyrek bilete isabet etti. Biletlerden üçünün sahibi ortaya çıktı ama 1358490 numaralı biletin son sahibi ortada yoktu. O ortaya çıkmadıkça da başladı komplo teorileri yazılmaya. Bu teorilerin önemli ...

Korona virüsün yan etkisi: Boşanmalar artıyor

Dünyanın dört bir yanında çiftler koronavirüs salgınıyla beraber ayrılmanın eşiğine geldi. Kimi çiftler salgının yarattığı stresi hedef gösterirken, kimi çiftler ise bu dönemde eski sorunların gün yüzüne çıktığını söylüyor. Bu yüzden de Güney Amerika’dan Batı Afrika’ya çok sayıda ...