Köşe yazarları 15 Temmuz yazdı

Hürriyet’te Sedat Ergin, 15 Temmuzu genel değerlendirmiş. Abdülkadir Selvi, 15 Temmuz gecesi anılarını yazmış. Hande Fırat, FETÖ’nün örgüt yapısını anlatmış.

Sabah’ta Hasan Basri Yalçın, “Bu millet darbecilere teslim olmaz” demiş. Dilek Güngör, darbenin ekonomik faturasını derlemiş.

Milliyet’te Verda Özer, geleceğin Türkiye’sini hayal etmiş.

Cumhuriyet’te Tuncay Mollaveisoğlu, 15 Temmuz öncesini ve sonrasını yazmış. Mustafa Balbay, Meclis’in kayıp 15 Temmuz raporunun peşinde.

Sözcü’de Emin Çölaşan, 15 Temmuzun yıl dönümünde yazı yazmak istememiş. Çiğdem Toker, Mersin-Gaziantep demiryolu ihalesini yazmış.

Yeni Şafak’ta Mehmet Acet, 15 Temmuz sonrası ABD heyetleri ile yapılan bazı görüşmeleri aktarmış.

Karar’da Akif Beki, 15 Temmuz yazmış.  Yıldıray Oğur dün kaybettiğimiz Adalet Ağaoğlu’nu anlatmış.

T24’te Mehmet Yılmaz, “Darbeyi önlemek mümkün müydü” diye sormuş. Hasan Cemal, 15 Temmuz ve demokratlık kriteri hakkında yazmış.

YetkinReport’ta Murat Yetkin, “Erdoğan aldanmasaydı 15 Temmuz olmazdı” demiş.

Erdoğan’a kim geçmiş olsun dedi, Putin’e kim “Happy Birthday”? Sıralı tam liste bize yeni bir şey söylüyor

TRTHaber iki gün önce Koronavirüs’ü pozitif çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a başsağlığı için mesaj gönderen ve bizzat arayan devlet başkanı ve başbakanların listesini yayınladı. Bence uluslararası siyaset bilimcileri, düşünce kuruluşları ve istihbarat birimleri için ilginç  bilgilere sahip bir ...

Ben dansözüm de, Sözcü’nün Genel Yayın Yönetmeni ne?

Ben görmemiştim, Hürriyet’in eski yazı işleri müdürlerinden Ertuğ Karakullukçu sosyal medyada görmüş ve gönderdi. Kalender beni dansöz olarak gösteren bir karikatürümü çizmiş.  Üzerine de şöyle yazmış: “Hürriyet’ten kovulan Ertuğrul Özkök ‘Rahatlıkla dansözlük yaparım’ dedi…” Mizah güzel bir ...

Sezgin Baran Korkmaz’ın Unico Sigortayı satış operasyonu yattı

Bir şirket düşünün. Beş kişilik yönetim kurulu, önce 5 Mayıs 2021 günü toplanıp bir karar alıyor; şirketin en büyük hissedarının yüzde 87.99’luk hissesini sattığını kayda geçiriyor. Aynı şirketin aynı isimlerden oluşan yönetim kurulu, aradan 55 gün geçtikten sonra bir daha toplanıyor, bu kez en ...