Köşe yazarları 15 Temmuz yazdı

Hürriyet’te Sedat Ergin, 15 Temmuzu genel değerlendirmiş. Abdülkadir Selvi, 15 Temmuz gecesi anılarını yazmış. Hande Fırat, FETÖ’nün örgüt yapısını anlatmış.

Sabah’ta Hasan Basri Yalçın, “Bu millet darbecilere teslim olmaz” demiş. Dilek Güngör, darbenin ekonomik faturasını derlemiş.

Milliyet’te Verda Özer, geleceğin Türkiye’sini hayal etmiş.

Cumhuriyet’te Tuncay Mollaveisoğlu, 15 Temmuz öncesini ve sonrasını yazmış. Mustafa Balbay, Meclis’in kayıp 15 Temmuz raporunun peşinde.

Sözcü’de Emin Çölaşan, 15 Temmuzun yıl dönümünde yazı yazmak istememiş. Çiğdem Toker, Mersin-Gaziantep demiryolu ihalesini yazmış.

Yeni Şafak’ta Mehmet Acet, 15 Temmuz sonrası ABD heyetleri ile yapılan bazı görüşmeleri aktarmış.

Karar’da Akif Beki, 15 Temmuz yazmış.  Yıldıray Oğur dün kaybettiğimiz Adalet Ağaoğlu’nu anlatmış.

T24’te Mehmet Yılmaz, “Darbeyi önlemek mümkün müydü” diye sormuş. Hasan Cemal, 15 Temmuz ve demokratlık kriteri hakkında yazmış.

YetkinReport’ta Murat Yetkin, “Erdoğan aldanmasaydı 15 Temmuz olmazdı” demiş.

Zengin ülkeler hepsini aldı, fakirlere kalmadı, Türkiye aşısız kaldı

Türkiye aşısız kaldı. Çin’den geleceği söylenen aşılardan hala bir haber yok; çünkü bu aşılar için gereken Faz3 denemelerinin sonuçları hala belli değil. Bu arada İngiltere ve Amerika vatandaşlarını aşılamaya başladı, Avrupa ocak ayında aşılamaya başlamak için hazırlıklarını tamamlıyor, ...

İstanbul’da “Yatılı kumarhane” operasyonu

İstanbul’da sokağa çıkma kısıtlamasının başladığı cuma günü ruhsatsız iş yerine girip pazartesi sabahına kadar kumar oynayan 26 kişi suçüstü yakalandı. Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği ekipleri, 12 Aralık’ta saat 00.30 sıralarında Başakşehir Bahçeşehir ...

PKK, Suriye üzerinden Peşmerge’ye saldırdı

Kuzey Irak’taki Kürdistan Bölgesel Yönetimi ile PKK arasındaki çatışmalar giderek yayılıyor. Birkaç gün önce Duhok kentinde başlayan çatışmalarda dün PKK’nın Irak’taki Peşmerge güçlerine Suriye’den ağır silahlar kullanarak saldırdığı öne sürüldü. Irak Kürt Bölgesel ...