Allah başka keder vermesin

Magazinin derdi, Şevval Sam’ın otomobili

Magazin sitesinin başlığı şöyle: “Diziden yüzbinler kazanan güzel oyuncunun arabası şaşırttı…”

Galiba hepsi de birbirinden kopya çekiyor, bütün magazin web sitelerinin haberi aynı başlığın versiyonları.

Şevval Sam, eski model bir BMW ile geçen gece Cihangir’e gitmiş, orada annesiyle buluşmuş, tam o sırada da gazeteciler etraftaymış bir sürü fotoğraf çekilmiş.

Futbolcu Metin Tekin’le boşandığından beri özel hayatıyla gündeme gelmeyen, hem şarkıcı hem oyuncu bir isim Sam. Şimdilerde FoxTV’deki Yasak Elma dizisinde oynuyor. Dizi de yüksek izlenme oranlarına sahip.

Gazeteciler onu son model bir otomobilden değil de biraz eski model bir araçtan inerken görünce, oyuncunun aşk meşk hayatını da soramadıkları için dönüp arabasını sormuşlar. O da hafiften dalgasını geçerek ama gazetecileri de kırmadan başlamış cevaplamaya: “Öncelikle annemin merakı vardır ama benim de merakım var. Arabamız bayandan ve az kullanılmıştır.”

Hemen o noktada Leman Sam girmiş devreye ve aynı mavrayı sürdürmüş: “Teker patlaması ve motor sorunu ne varsa yaparım. Araba tamirinden anlarız.”

Ama tabii muhabbet bitmemiş. Şevval Sam daha fazla dalga geçmemek için ciddiyete dönmüş: “Yeni tip arabalarda kafam çok karışıyor ama eski arabalarda daha iyiyimdir. Benim eskiden 2002 model BMW arabam vardı. Daha da öyle sağlam bir araba bulamadım.”

Haftalık burçlarınız

KOÇ (21 Mart-20 Nisan) Titizliğiniz malum. Covid tedbirlerine harfiyen uyuyorsunuz. Tebrik ederiz. Bir de paranızı saymaya meraklısınız, onun için de CSI dizisinden esinlendiğiniz plastik eldiven formülü dahiyane. Ancak konu komşuya elinizde bu eldivenlerle kapıyı açmanız artık farklı ...

Onca komplo teorisi boşa gitti, Milli Piyango yılbaşı çekilişi talihlisi 11 ay sonra ortaya çıktı

Ta bu yılın başında yapılan Yılbaşı Özel Çekilişi’nde büyük ikramiye olan 80 milyon lira çeyrek bilete isabet etti. Biletlerden üçünün sahibi ortaya çıktı ama 1358490 numaralı biletin son sahibi ortada yoktu. O ortaya çıkmadıkça da başladı komplo teorileri yazılmaya. Bu teorilerin önemli ...

Korona virüsün yan etkisi: Boşanmalar artıyor

Dünyanın dört bir yanında çiftler koronavirüs salgınıyla beraber ayrılmanın eşiğine geldi. Kimi çiftler salgının yarattığı stresi hedef gösterirken, kimi çiftler ise bu dönemde eski sorunların gün yüzüne çıktığını söylüyor. Bu yüzden de Güney Amerika’dan Batı Afrika’ya çok sayıda ...