Allah başka keder vermesin

Magazinin derdi, Şevval Sam’ın otomobili

Magazin sitesinin başlığı şöyle: “Diziden yüzbinler kazanan güzel oyuncunun arabası şaşırttı…”

Galiba hepsi de birbirinden kopya çekiyor, bütün magazin web sitelerinin haberi aynı başlığın versiyonları.

Şevval Sam, eski model bir BMW ile geçen gece Cihangir’e gitmiş, orada annesiyle buluşmuş, tam o sırada da gazeteciler etraftaymış bir sürü fotoğraf çekilmiş.

Futbolcu Metin Tekin’le boşandığından beri özel hayatıyla gündeme gelmeyen, hem şarkıcı hem oyuncu bir isim Sam. Şimdilerde FoxTV’deki Yasak Elma dizisinde oynuyor. Dizi de yüksek izlenme oranlarına sahip.

Gazeteciler onu son model bir otomobilden değil de biraz eski model bir araçtan inerken görünce, oyuncunun aşk meşk hayatını da soramadıkları için dönüp arabasını sormuşlar. O da hafiften dalgasını geçerek ama gazetecileri de kırmadan başlamış cevaplamaya: “Öncelikle annemin merakı vardır ama benim de merakım var. Arabamız bayandan ve az kullanılmıştır.”

Hemen o noktada Leman Sam girmiş devreye ve aynı mavrayı sürdürmüş: “Teker patlaması ve motor sorunu ne varsa yaparım. Araba tamirinden anlarız.”

Ama tabii muhabbet bitmemiş. Şevval Sam daha fazla dalga geçmemek için ciddiyete dönmüş: “Yeni tip arabalarda kafam çok karışıyor ama eski arabalarda daha iyiyimdir. Benim eskiden 2002 model BMW arabam vardı. Daha da öyle sağlam bir araba bulamadım.”

Şirkette Aslan ile Koç’u yan yana koy, gerisini düşünme

Açıldık… Herkes olabildiğince işinin gücünün peşinde. Bir de ne yapsak etsek, kiminle iş kursak diyen gençler var. Öte yandan patronlar da yeni bir döneme girildiğine uyandı ve ekip tazelemek istiyor. O zaman bize de iş dünyasında en uyumlu ve uyumsuz burçları tanıtmak görevi düşüyor. Bunun ...

Hangi burç, yatakta hangi burçla?

Geçen hafta burçlar arasında aile içi uyum oranlarını verdik. Açık söylüyorum çok ilgi çekti. Biz de daha ileri gittik. Bu hafta salondan yatak odasına geçiyoruz… Hangi burç hangisiyle yatakta daha iyi anlaşıyor, seks uyum oranlarını veriyoruz. Yani mıknatıs, çekicilik, zaaf veya mercimeği ...

Terazi ile İkizler yüzde 95 uyumlu

Geldik kapanmanın ortalarına… İnsan dört duvar arasında ister istemez geriliyor. Aile çok özel bir ortamdır. Kutsaldır. Sevgi ve saygı ilişkileri üzerine işler. Gel gör ki hepimiz biliyoruz, ara ara tatlı sürtüşmeler de oluyor. Hele hele bunca süre aynı ortamda dip dibe yaşayınca bu kaçınılmaz ...