Phil Collins ile eski eşi arasında büyük savaş

Anlaşılan o ki, ünlü şarkıcı Phil Collins, eski eşi Orianne Cevey ile bir kez daha ayrılmış.

Biraz tuhaf bir cümle oldu belki ama durum da bu. Collins ile Cevey, 1994 yılında Phil Collins’in İsviçre’deki turnesi sırasında tanıştılar. Cevey o sırada 21 yaşındaydı ve Collins’in tercümanı ve rehberi olarak çalışıyordu.

Bu tanışma sonrası beraber olmaya başlayan çift, 1999 yılında evlendi ve bu evlilikten de Nicholas ve Matthew adlı iki çocukları oldu. Fakat çift evlendikten  yedi yıl sonra ayrıldı, 2008 yılında da boşandılar. Boşanma sırasında Collins eski eşine 46.68 milyon dolar ödedi. Söylendiğine göre bu rakam o zamanlar Britanya’da herhangi bir mahkemede karar verilmiş en yüksek boşanma anlaşması rakamıydı.

Bu noktada çiftin yolları, ortak çocukları için zaman zaman bir araya gelmek dışında ayrıldı; Orianne Cevey bu arada bir yatırım bankacısı olan Charles Mejjati ile evlendi. Ancak bu evlilik 2016’da boşanmayla sonuçlandı.

İşte bu boşanma sonrasında Phil Collins ile Cevey yeniden birlikte olmaya başladı. Hatta bir seferinde Phil Collins eski karısıyla olan ilişkisi için “Çocuğunuz olduğunda önünüzde iki yol oluyor. İşler çirkinleşebilir ve düzgün biçimde ilerleyebilir. Biz hep düzgün tarafta kaldık. Ve son zamanlarda birbirimizi özlediğimizi fark ettik” demişti.

Ancak aradan 4 yıl geçtikten sonra çiftin arasının yeniden açıldığı anlaşılıyor. Öyle ki, gelen haberlere bakılacak olursa Orianne Cevey Ağustos ayında Thomas Bates adlı bir iş insanıyla Las Vegas’ta gizlice evlenmiş. Gizlice, çünkü evlenmeye giderken Collins’e “İş gezisine gidiyorum” demiş, döndükten sonra da evlendiğini söylememiş. Ancak haber yayılınca Collins durumu eski eşine sormuş, net bir cevap alamayınca da çift yeniden ayrılmışlar. Ancak bu sefer ayrılıkta işler çirkinleşiyor.

Collins, Cevey’den Miami’de birlikte oturdukları evi boşaltmasını istemiş. Buna karşılık Cevey evin bütün kilitlerini değiştirmiş. Şimdi Collins mahkemeye başvurup başvurmamayı düşünüyor. Cevey’in ise 2008’deki boşanma anlaşmasını yeniden pazarlık etmek istediği, yani Collins’ten para isteyeceği öne sürülüyor.

Bakalım bu anlaşmazlık mahkemeye yansıdığında daha neler öğreneceğiz.

Terazi ile İkizler yüzde 95 uyumlu

Geldik kapanmanın ortalarına… İnsan dört duvar arasında ister istemez geriliyor. Aile çok özel bir ortamdır. Kutsaldır. Sevgi ve saygı ilişkileri üzerine işler. Gel gör ki hepimiz biliyoruz, ara ara tatlı sürtüşmeler de oluyor. Hele hele bunca süre aynı ortamda dip dibe yaşayınca bu kaçınılmaz ...

Dahi Kova’nın disiplinlisine Oğlak diyoruz

Kapandık… İyiliğimiz için. Bu dönemi kendinize, ailenize vakit ayırarak; unutulmaz anılara vesile kılarak geçirmenizi diliyorum. En azından çocuklar bizle hiç ilgilenmediniz diyemeyecek. Her burcun doğal olarak kabiliyetli olduğu alanlar vardır. Hem hobilerle buluşmanız, hem de çocuklara yeni ...

Sevgili Başak, bu dünyayı sen düzeltemezsin

KOÇ (21 Mart-20 Nisan) Sevgili Koç, enerji dolusun. İşin güzeli şans da yanında. Tam bir şampiyon ruhu. O zaman bir Koç’luk yap; gel Dünya birincisi olan judocularımıza, güreşçilerimize, karatecilerimize sponsor ol. Maddi, manevi her türlü desteğimize ihtiyaçları var. “Sizlerle gurur duyuyoruz” ...