• Katie Holmes, yeni sevgilisine gün boyu mesaj yazıyormuş
  17 Eylül 2020

  Amerikalı oyuncu Katie Holmes bir kez daha aşk hayatıyla dünyanın dört bir yanında gündemde. Bu ay başında, yeni erkek arkadaşı Emilio Vitolo Jr ile New York Manhattan’daki ünlü Peasant lokantasında görüntülenen çift o gün bugündür meşhurların hayatını didik didik eden bütün paparazzi yayınlarının başlıca konusu.

  Bir kere, Holmes ve Vitolo Jr’ün birlikte olmaya başladığı sırada Vitolo Jr’ün nişanlı olduğu, nişanlısı Rachel Emmons’un bu ilişkiyi bizimle beraber gazetelerden öğrendiğinin ortaya çıkması yeterince büyük bir skandal olarak paparazzilerin ilgisini çekmişti zaten.

  Sonra herkes ne olup bittiğini anlamaya çalıştı. Bu konuda güçlü kaynaklarıyla tanından People dergisinin konuştuğu Emilio Vitolo Jr’a yakın bir kaynak oldukça renkli şeyler anlattı. Buna göre Katie Holmes gün boyu erkek arkadaşına WhatsApp üzerinden mesajlar yazıyordu.

  Katie Holmes, daha önce Tom Cruise ile evliydi ve bu evliliğinden Suri adlı bir kızı var. Curise ile evlendiğinde katolik kilisesinden ayrılıp Cruise’uninancı olan Scientology dinine katıldığı izlenimi veren Holmes, 2012’deki boşanmanın ardından kilisesine geri dönmüştü ve düzenli olarak ayinlere katılıyor. Holmes, 2013-19 arası aktör Jamie Foxx ile birlikteydi.

  Holmes’un sevgilisi Emilio Vitolo Jr ise New York’un ünlü lokantalarından soho’daki Emilio’s Ballato’nun şefi. Lokantanın sahibi de zaten babası Emilio Vitolo Sr. Lokanta, Rihanna’dan Justin Bieber’a, Billy Joel’den Barack Obama’ya kadar çok sayıda ünlünün uğrak yeri ve Emilio Jr da bu lokantanın çok takdir gören aşçısı.

  ÇOK OKUNANLAR